Služby

Spoločnosť TWIN Autosúčiastky pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Počas svojej viac ako 19 ročnej životnosti sa jej podarilo vybudovať si dobré meno a silné postavenie na trhu. Zaoberá sa dovozom náhradných autodielov - príslušenstva a následne ich maloobchodným a veľkoobchodným predajom pre európske a zaoceánske automobily. Dováža prevažne pre osobné automobily, ale prevádzkuje aj predaj pre nákladné automobily.

Distribúcia je zabezpečená každodenným rozvozom 15 automobilmi. Motto spoločnosti je vždy spokojnosť zákazníka, ktorá je zabezpečovaná rýchlymi a presnými dodávkami kvalitného tovaru.

Pre osobný odber má spoločnosť TWIN Autosúčiastky zriadenú hlavnú prevádzku na Novozámockej 47 v Šuranoch a maloobchodnú predajňu na J. Simora 13 v Nových Zámkoch. V oboch na Vás čakajú ochotní a vždy nápomocní pracovníci pripravení Vás obslúžiť a zodpovedať Vaše otázky.

Naše sklady disponujú všetkým bežným sortimentom náhradných autodielov, autodoplnkov, autokozmetiky, olejov, autochémii , ktoré sú okamžite dostupné k odberu. V prípade, že Vami požadovaný tovar nie je skladom, sme schopní okamžite flexibilne reagovať na Vašu požiadavku. Tovar bude objednaný a vo veľmi krátkom čase k Vám dodaný. V našom internetovom obchode si môžete pohodlne vybrať požadovaný tovar, ktorého dodanie Vám zabezpečíme v krátkom čase. Obchod je prepojený so skladovým hospodárstvom, čo Vám umožní sledovať stav zásob a pohyb cien jednotlivých položiek.